And4me
Spectator
- Joined
- Mar 19, 2015
- Messages
- 0
- Reaction score
- 0
Bine v-am gasit la #Enigma, un clan roman.
Acest clan nu se va baza doar pe clan waruri, dar si pentru a invata pvp de la cei mai buni.
APPLICATIONS:
Nume:
Varsta:
IGN:
Skype:
Meciuri Castigate:
Jocuri in total:
PvP strengths:
PvP weaknesses:
In ce alte clanuri ai mai fost?:
Sti sa lucrezi intr-un team?:
De ce ai vrea sa intri in Enigma?:
_________________________________________________________________________
Nu ai voie sa insulti alt membru din clan.
Trebuie sa ai Skype.
Trebuie sa ai peste 50 winuri(Celor buni le putem face o exceptie).
Ai nevoie de un microfon decent.
Toate aplicatiile trebuie sa fie in Romana.
__________________________________________________________________________
Doar 2vs2, 3vs3 si 4vs4.
Grace Periodul este de 2 minute de la inceperea meciului.
Fara Sponsor sau Bounty.
Fara team sau truce cu cei care nu sunt in clan war.
Orice clan poate da PP in minim 24 ore.
Spectatorii sunt permisi.
Castiga primul care ajune la 5 winuri.
Daca un hacker omoara pe cineva din clan war ai nevoie de proof pentru a se lua in considerare.
Daca iti da crash se va da rr la runda.
Toate regulile MCSG-ului trebuie respectate.
_________________________________________________________________________
[OWNER]
And4meYT
[Co-Owners]
iTzBodyPvP
[Officers]
[Elite]
[Member]
[Rezerves]
[Cheer-Leaders]
__________________________________________________________________________
Invingeri:
Infrangeri: